Rick a Morty od Září s českým dabingem!

Minulý měsíc jsme vám jako jediní přinesli exkluzivní informace o českém znění. Pokud jste předchozí novinku četli, už jistě víte, že ústřední dvojici v české verzi propůjčí hlas Josef Carda (Rick) a Michal Holán (Morty). Kromě toho jste se mohli dozvědět, že českým domovem našeho oblíbeného seriálu bude stanice Prima Comedy Central – což je dobrá zpráva, neboť její vysílání lze velmi snadno naladit. Oproti jiným trhům, kde je součástí placených nabídek, vysílá česká verze Comedy Central zcela zdarma. Milým bonusem budiž také fakt, že od příštího měsíce bude ve vybraných sítích dostupná i ve vysokém rozlišení HD. Díky tomu náš seriál na českých obrazovkách patřičně vynikne.

A kdy přesně tedy bude mít Rick and Morty svou českou premiéru? Nebojte, už nebudeme muset dlouho čekat.

 

První díl s českým dabingem bude uveden již v Pátek 15. Září ve 21:30!

 

Repríza úvodního Pilotu pak bude ve stejný čas o dva dny později – 17. Září opět v půl desáté večer. Druhý díl, Lawnmover Dog, pak uvidíte poprvé 22. Září a v repríze bude k vidění 24. Na rozdíl od zbylých pořadů bude frekvence vysílání poměrně nízká. To je však možná ku prospěchu věci. Vzhledem k menšímu počtu dílů, tvůrci Justin Roiland a Dan Harmon upřednostňují kvalitu před kvantitou, si chce kanál seriál zřejmě po nějakou dobu udržet a věnovat mu zvláštní péči. Pátky a neděle večer jsou podle nás slibným krokem, jak si nové tuzemské diváky získat. Pokud by mělo dojít k jakékoli změně, budeme vás informovat. Věříme však, že televize plánovaný termín dodrží a česká upoutávka nenechá na sebe dlouho čekat.

2 thoughts on “Rick a Morty od Září s českým dabingem!

  • Ač jsem velký fanda Rick and Morty tahle zpráva mě ani trochu netěší, jelikož si opravdu nemyslím, že na české dabingové scéně se najde někdo, kdo by byl schopen nabídnout aspoň ucházející interpretaci hlasů Ricka, Mortyho a Jerryho, které jsou velmi osobité a na kterých humor celého seriálu mimojiné stojí. Proto si myslím, že dabovaná verze bude tragédie a dabing seriál, stejně jako spoustu jiných skvělých anglických seriálů, prostě zabije. Každopádně doufám, že se mýlím a snad se do budoucna setkáme s větším množství seriálů v původním znění.

  • Tak by mě zajímalo-vzhledem k tomu, že nebudu mít možnost vidět první díl tohoto úžasného seroše s českým dabingem, bude později nějaká možnost zkouknout si to u vás online? Upřímně se mi nechce čekat rok než to poběží často jako třeba Americký táta nebo Simpsonovi na coolu 🙂

    Předem vám děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *