Začínáme!

rick and morty

Vítejte na česko-slovenské fanpage o animovaném seriálu Rick a Morty!

Web pro česko-slovenskou komunitu seriálu Rick a Morty byl v plánu delší dobu. Čekalo se na správnou chvíli a ta nastala právě teď. Titulky mají desítky tisíc stažení, facebooková page dvě stě lajků a seriál se stal jedním z nejpopulárnějších animovaných děl vůbec. Je už doslova všude. Navíc se pomalu, avšak jistě, blíží nová třetí řada. Hvězdná konstelace tak nemůže být lepší.

Stránky spravuji zcela sám a pracoval jsem na nich, plus mínus, od konce léta. Ještě se dolaďují nějaké drobnosti, ale myslím, že se výsledek celkem povedl. Snad se vám tu bude líbit, najdete zde vše podstatné a budete se sem rádi vracet. Kdyby vám něco náhodou nefungovalo, může se stát, dejte prosím vědět a pokusím se na to mrknout. Rovněž, pokud byste měli jakoukoli připomínku či dotaz, stačí napsat. Můžete použít náš kontaktní formulář, zanechat komentář, napsat email anebo zaslat tweet.

V neposlední řadě budu rád když využijete ty internety a pošlete nás dál. Tedy, samozřejmě pouze pokud chcete. Nicméně, čím více lidí tady a na sítích bude, tím více a rychleji web poroste – obrazně řečeno i doslova. A kdo ví? Třeba jednoho dne přistaneme Justinovi na talíři a poplácá nás po zádech. Anebo… a víte co? To zase někdy jindy. Jedno je však jisté. 100 let Ricka a Mortyho v našich luzích a hájích právě začíná!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *